WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Gezilerimizi Kaçırmayın !

PHOTO TRAVEL HAKKINDA

Photo Travel Seyahat Acentesi, 20 yılı aşan deneyimi ile Türkiye’nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat Karadağ tarafından kuruldu.

 

Fotoğraf turlarımıza, PHOTO PLAY ve PHOTO TRAVEL kurucusu Nihat Karadağ’da katılmakta ve gezilerimiz esnasında sizlere hem çekim teknikleri konusunda, hem de fotoğraf makineniz konusunda yardımcı olmaktadır.

 

Photo Travel Seyahat Acentesi, “Fotoğraf Gezileri Turizm” ünvanı ile TÜRSAB üyesi A Grubu Seyahat Acentasıdır.

TÜRSAB BELGE NO: 15100

Ticari Ünvan: Photo Travel Seyahat Acentesi Tic. Ltd. Şti.

 

TÜRSAB Ünvan: Fotoğraf Gezileri Turizm

 

TÜRSAB Belge No: 15100

 

ADRES: Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:4/14 Kat:4 Şişli/ İSTANBUL

 

VERGİ DAİRESİ: Mecidiyeköy

 

VERGİ NO: 7291025261

 

SORUMLU KİŞİ: Nihat Karadağ

 

İLETİŞİM: +90 850 840 88 77 / [email protected]

0+
YILLIK DENEYİM
0
YURT İÇİ TUR
0
YURT DIŞI TUR
0
KATILIMCI

Hakkımızda Kim Ne Demiş?

Bizde her şey şeffaf... Gerçek kişilerden, gerçek yorumları okuyun.
 • Arife Demir

  “Amatörler ekipmanı, ustalar ışığı düşünür.” Fotoğraf çekimlerinde Nihat hocamın gruba sürekli söylediği ve duyduğum en fazla kelime “ışık” ve “gölgeler” oldu. Nihat hocanın grubu yönetmesi, hâkimiyeti, herşeyi plan ve programa oturtmuş olması çok güzel. Tereddüt etmeden Photo Travel gezilerine katılabilirsiniz. 

 • Zehra Bahar

  Güzel fotoğraflar çekmek için gerekli ışığı, mekandaki şartlar gibi önemli noktaları düşünmenize hiç gerek yok. Zaten profesyonel bir fotoğrafçı her şeyi planlamış oluyor. Nihat Karadağ’ın gezimiz sırasında teknik anlamda verdiği bilgiler doyurucuydu. Kesinlikle bu geziye yenilerini ekleyeceğim. İyi ki Photo Travel

 • Zafer Birben

  İlk fotoğraf gezim olan Düzce Şelaleleri turuna katıldım. Tur dönüşünde 2 günlük Kapakdokya turuna da kayıt oldum. Bu herşeyi özetliyor sanırım. Nihat bey işin uzmanı ve çok cana yakın. Ayrıca turdaki diğer arkadaşlar da cana yakın. Kısacası, en kısa sürede siz de bize katılın…

 • Kadir Kalay

  Geçen hafta ve bu hafta olmak üzere iki defadır gezilerine katılıyorum. Her şey çok profesyonel, çok memnun kaldım. Hiç çekinmeden gezilere katılmanızı tavsiye ederim. Artısı bir sürü profesyonel fotoğrafınız olur, ayrıca gezi sırasında fotoğrafçılık ile ilgili bir sürü şeyi ücretsiz öğrenme fırsatı elde edersiniz. Fiyatların da ayrıca çok makul olduğunu düşünüyorum.

 • Muhterem Satılmış

  Nihat Karadağ ile birlikte yine mükemmel bir gezi klasiğini Kapadokya’da yaşadık. Fotoğraf çekim tavsiyelerini paylaşmakla kalmayıp, kadrajından bizi de eksik etmediği için teşekkürler. Harika fotoğraflarla tamamlanan gezimiz için teşekkürler Photo Travel.

 • Hakan Özalp

  Nihat hocanın hem eğitimlerinden, hem de gezilerinden faydalanıyorum. Eğitimler çok faydalı ve bilgilendirici, çok şey öğrendim. Geziler ise hem öğretici, hem de fotoğraf açısından çok verimli. Ayrıca hoş vakit geçirebileceğiniz bir eğlence zamanı gibi. Nihat hoca maddiyatı ön planda tutmayan, samimi ve eğitici kişiliğiyle gezilere renk katıyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Kübra Can

  Dün Photo Travel ile ilk gezimi gerçekleştirdim. Gerçekten harika bir gün oldu. Nihat hoca ve sevgili Gülçin gerçekten çok ilgililer. Yedigöller zaten harika bir yer, onun tadını Nihat hoca sayesinde çıkarabildik. Gerçekten insana “Tecrübe konuşuyor” dedirtiyor. Burdan kendilerine tekrar teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

 • Sena Koparan

  İlk defa bir tur ile birlikte geziye katıldığım için biraz endişeli olsam da, Nihat hoca ve ekibinin ilgisi sayesinde hem çok güzel bir tatil geçirdim, hem de çok güzel bir fotoğraf gezisine katılmış oldum. Ayarlanan otel, yemek yenilecek yerler vs hepsi özenle seçilmiş, temiz ve güzel yerlerdi. Bir sonraki geziyi merakla bekliyorum 🙂

 • Müge Şanlı Arslan

  Photo Travel, eğlenirken yepyeni çekim teknikleri öğrenmek isteyenlerin asla kaçırmaması gereken fotoğraf gezileri düzenliyor. Nihat hoca gezi esnasında bire bir herkesle ilgileniyor ve fotoğrafları yorumluyor. Fotoğraf çekmekle ve gezmekle ilgilenen herkes mutlaka katılmalı.

 • İnci Çeviker

  Photo Travel ile üçüncü gezimden döndüm. Çok memnun kaldığım için sıradaki gezilere de kayıt yaptırdım. Photo Travel ile gezmek son derece eğitici ve eğlenceli. Nihat Karadağ çok iyi bir öğretmen ve geziler sırasında herkesle tek tek ilgileniyor. Gezilerde hem çok şey öğreniyor, hem farklı yerler görüp yeni bakış açıları kazanıyorsunuz. Photo Travel ile seyahati herkese tavsiye ederim.

 • Mahmut Açbay

  İnanılmaz dakik ve sıkmayan tatlı-sert bir otoriteleri var. Kimsenin mağdur olmasına izin verilmiyor. Molalarda geç kalanlardan alınan sembolik ceza da, geziyi esprili hale getiriyor ve geziye katılanları kaynaştırıyor. Fotoğrafla ilgili her sorunuz ilgiyle ve bilgiyle cevaplandırılıyor. Uzun lafın kısası: sorunsuz, odağında fotoğraf olan geziler için, Photo Travel diyorum.

 • Filiz Baş

  Benim gibi fotoğrafçılığa yeni başlamış biri için inanılmaz güzel bir deneyim oldu. Her anı çok verimliydi. Her anı dolu dolu geçti. Eğlenceli ve güzeldi her şey. Zaten Nihat hoca ile aksi olması pek mümkün değil.